ג'ל לק הנוסחא להצלחה של Q-tech | מרכז הידע והמאמרים

ג'ל לק הנוסחא להצלחה של Q-tech

ג'ל לק הנוסחא להצלחה של Q-techכטכנאית ציפורניים מקצועית, את יודעת מה הכי טוב ללקוחותיך והציפורניים שלהן. בשנים האחרונות אנו עדים למגמה העולה של פופולאריות השימוש בלק ג'ל לציפורניים טבעיות בסלוני הטיפוח. במקביל לכך התעוררו שאלות בריאותיות ובטיחותיות בנוגע לתהליך.

אז רצינו לענות על מס' שאלות שהוצגו בפנינו:

האם נורת ה-UV המשמשת לייבוש הג'ל בטיחותית?

כבר קרוב ל-25 שנה שנורות ה-UV משמשות אותנו בכל הנוגע לבניית ציפורניים מלאכותיות, נורות ה-UV הן למעשה נורות המתוכננות להפיק אור בספקטרום הבלתי נראה המכונה UV-A שהוא למעשה הצורה הבטוחה יותר של האור האולטרא סגול. החשיפה המזערית לאור במכונת הייבוש בעת הנחת לק ג'ל מקבילה לשהייה של 2 דק' באור השמש.

טיפ – אם בכל זאת תרצי להגן על כפות הידיים, מרחי קרם ידיים בעל מקדם הגנה SPF 30 כך שרק קצות האצבעות יהיו חשופות.

האם תהליך הסרת הג'ל עלול לפגום בציפורן הטבעית?

תהליך הסרת הג'ל כרוך בשימוש באצטון ודוחף עור המשמש להסרת שאריות הג'ל . אצטון אכן גורע מהלחות הטבעית של הציפורן אך בשימוש נכון ותוך כדי הימנעות משיוף מיותר של הציפורן והסרת שכבות קרטין חיוניות, ניתן להסיר את הג'ל מבלי לגרום נזק לציפורן.

טיפ - הזנת הציפורן הטבעית היא שלב חיוני בכל מניקור, הקפידי להשתמש במוצרים שאינם מבוססים שמנים מינרליים ובחרי במוצר מזין המכיל ביוטין, כך תוכלי להזין את הציפורן מבלי חשש לעמידות הג'ל.

עם השימוש ב-Q-tech uv gel colour את יכולה להיות בטוחה שאת מספקת ללקוחותיך את הג'ל מניקור הטוב והבטיחותי ביותר שאפשר.
אנו ב-Q-tech professional  מחויבים לג'ל לק באיכות גבוהה ובצבעים אופנתיים וחדשנים.

רצינו ליצור פורמולה בטיחותית מבלי להתפשר על איכות ועמידות הג'ל, הנוסחה המהפכנית של  Q-tech professional מבטלת לגמרי את הצורך בשימוש בפריימר או בונדר. את הבסיס המיוחד שלנו ניתן להניח ישירות על הציפורן הטבעית , שימוש בבסיס מבטיח שמירה על מבנה הציפורן, עמידות הג'ל לאורך זמן וכן הסרה קלה יותר.
היצמדות מושלמת היא לא רק עניין של  כימיה. הצטמקות מינימאלית במהלך הפלמור ואלסטיות אופטימאלית לאחר מיצוק הגל מבטיחים הצמדות  מושלמת וארוכת טווח לציפורן הטבעית.
 

לקוחות מספרים

 • תודה על השירות המקצועיות והעמידה בלוחות הזמנים ממליצה בענק

  מרכז רפואי שמואלסון

 • אני מאוד גאה להיות חלק ממשפחת מעבדות מדיג'ל, בכל שעה שאני צריכה עזרה הנציגים עונים לי ושמחים לעזור לי! אני ממליצה בחום !

  מעבדות יעקובוב

 • תודות עבור השירות האיכותי המהיר והאדיב

  המרכז לדרמטולוגיה קלינית

יצירת קשר

 • 03-9524524
  רח' המרכבה 5 (ביתן 4), חולון
  שעות פתיחה:
  ימי א'-ה' - 8:00-19:00
  יום ו' - 8:00-13:00