טיפול קרטין לשיקום ציפורניים לאחר בנייה | מרכז הידע והמאמרים

טיפול קרטין לשיקום ציפורניים לאחר בנייה

טיפול קרטין לשיקום ציפורניים לאחר בנייהלאחר הסרת ציפורניים מלאכותיות, רוב הסיכויים שהציפורניים הטבעיות שלך יהיו דקות יותר, יבשות וחלשות. ציפורניים פגומות אלה צריכות להיות משוחזרות ומטופחות. Trind מספק מגוון רחב של מוצרי טיפוח לציפורניים כדי לטפל בציפורניים שלך באופן הטוב ביותר. עם זאת, עבור אלה מכם עם ציפורניים רגישות במיוחד יש צורך במערכת עדינה יותר.

לכן, Trind פיתחה מערכת המבוססת על קראטין: keratin restorer Trind שילוב עם Trind keratin protector  לשיקום והגנה על ציפורנייך.
טיפול קרטין הוא טיפול המבוסס על נוסחה חדשנית המכילה  קראטין כמרכיב הפעיל.
קראטין הוא חלבון המספק חוזק וגם אפקט לחות לציפורן.

Trind הינה חברת טיפוח הציפורניים הראשונה בעולם להציג פתרון לשיקום ציפורניים המבוסס על טיפול בעזרת החלבון קרטין . טיפול זה משלים את קו מוצרי השיקום והטיפוח לציפורניים.
עם ערכת הטיפול ציפורניים על בסיס קרטין אנו מספקים פתרון ללא שימוש בחומרים כימיים לציפורניים דקות, שבירות וסדוקות. זהו פתרון קל שמטפל בציפורניים הרגישות ביותר שניזוקו על ידי שימוש בציפורניים מלאכותיות או משימוש בתרופות או השפעות סביבתיות אחרות.

טיפול ב- trind keratin treatment אינו מהיר כמו הפתרון בעזרת משקם הציפורנייםTrind nail repair. תוצאות מטיפול הקרטין לוקח כ- 4 שבועות כדי לקבל  את האפקט. עם זאת, עבור אלה מכן הרגישות למחזקי ציפורניים מסורתיים, זה הוא המוצר בשבילכן. הטיפול ישקם  ציפורניים פגומות בכבדות, שבירות ודקות בצורה מושלמת.

ערכת הטיפול  מורכבת משני מוצרים:

Trind nail restorer

נוזל עדין במרקם סרום שקוף למחצה, יש להניח את הנוזל על הציפורניים מדי יום ולתת לו להיספג במשך שתי דקות, לאחר מכן ניתן לעסות את עודף הנוזל אל הציפורן והעור שמסביב.

Trind nail protector

על מנת לשמר את ההשפעות המיטיבות של סרום הקרטין הנוזלי, פותח  מוצר המגן על הרכיבים החיוניים שנספגו בציפורן. נוזל זה חייב גם להיות מונח כשכבה עליונה. הוא שומר על הקרטין  הקיים בתוך הציפורניים ומגן על הציפורן מפני השפעות חיצוניות יומיומיות ומחשיפה לפגעי הסביבה. גם מוצר זה  מכיל  קרטין וניתן להשתמש בו כמוצר אינדבידואלי בפני עצמו, או כבסיס ללק צבעוני.

לתוצאות אפקטיביות, במשך  זמן מינימאלי של ארבעה שבועות עליך להסיר מדי יום את שכבת  ה-keratin protector עם מסיר לק נטול אצטון ולהניח  מחדש.
 

לקוחות מספרים

 • תודה על השירות המקצועיות והעמידה בלוחות הזמנים ממליצה בענק

  מרכז רפואי שמואלסון

 • אני מאוד גאה להיות חלק ממשפחת מעבדות מדיג'ל, בכל שעה שאני צריכה עזרה הנציגים עונים לי ושמחים לעזור לי! אני ממליצה בחום !

  מעבדות יעקובוב

 • תודות עבור השירות האיכותי המהיר והאדיב

  המרכז לדרמטולוגיה קלינית

יצירת קשר

 • 03-9524524
  רח' המרכבה 5 (ביתן 4), חולון
  שעות פתיחה:
  ימי א'-ה' - 8:00-19:00
  יום ו' - 8:00-13:00